Et stærkt
team i
udvikling

Simon Skafdrup

Simon Skafdrup

Founding Partner & CEO
Design Manager
simon@3part.com
+45 22131343
3PART Sarah E. Madsen

Sarah E. Madsen

Digital Design
Specialist
sarah@3part.com
+45 60176042
3PART Penny Paterson

Penny Paterson

Senior Consultant
Business Innovation
penny@3part.com
+45 22599035
3PART Ole Madsbøll

Ole Madsbøll

Partner, Engineer
Simplimize Consultant
ole@3part.com
+45 30893097
3PART Lasse Oxbøll

Lasse Oxbøll

Senior Project Manager
Business Development Engineer
lasse@3part.com
+45 22599036
3PART Lasse Nymark Nielsen

Lasse Nymark

Multimediedesigner
Specialist
lasse.nymark@3part.com
+45 60210848
3PART Jørgen Elmelund

Jørgen Elmelund

Head of 3PART
dept. Copenhagen
joergen@3part.com
+45 40550046
3PART-Simon-Morgenstjerne

Simon Morgenstjerne

Proces & Innovation
Engineer
+45 4586134014
Juran Latorre

Juan Latorre

Industrial
Designer
juan@3part.com
+45 86134014
Tomáš Haverla

Tomás Haverla

Web Development
Network Partner
tomas@3part.com
+45 86134014
Benedikte Fredenslund

Benedikte Fredenslund

Anthropologist
Network partner
+45 86134014
Niels Bak

Niels Bak

Prototype maker
Network Partner
+45 86134014
3PART Morten Petersen

Morten Petersen

Graphic Designer
Network Partner
+45 86134014

Bestyrelsen

Simon Skafdrup

Simon Skafdrup

Founding Partner & CEO
Design Manager
Simon@3part.com
+45 2213 1343
3PART Ole Madsbøll

Ole Madsbøll

Partner, Engineer
Simplimize Consultant
Ole@3part.com
+45 3089 3097
3PART Sarah E. Madsen

Sarah E. Madsen

Digital Design
Specialist
Sarah@3part.com
+45 6017 6042
3PART Jørgen Elmelund

Jørgen Elmelund

Head of 3PART
dept. Copenhagen
Joergen@3part.com
+45 4055 0046
3PART-Kasper-Madsbøll

Kasper Madsbøll

Portfolio Management Director
Tetra Pak Hoyer A/S
3PART-Torben-Haraldsted

Torben Haraldsted

Partner
of 3PART

Et erfarent &
kompetent team

Samt et stort netværk af specialister